Пятница, 19.10.2018, 11:08
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас, Гость
Главная » Статьи » Украинский язык

Батькивщина - Що вона для мене значить
Батьківщина - що вона для мене значить 
  ...Любіть Україну у сні й наяву, 
  Вишневу свою Україну... 
  В. Сосюра 
  Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій землі - в нашій славній Україні. 
  Любов до Батьківщини починається з любові до рідної хати, стежки дитинства, до мудрості народної казки. Не знаючи історії рідного народу, не можна бути громадянином своєї держави. 
  Як і для кожного з нас, Батьківщина для мене - це місто, де я народився і живу, де живуть і працюють мої батьки, - земля моїх пращурів! 
  Батьківщина - це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі. 
  Батьківщина - це все, що мене оточує: і небо, і зорі; ліси і поля; люди, які поруч зі мною в радості чи смутку; це те, що підтримує людину у час негоди, дає сили пережити усі негаразди. 

  Нехай рідна земля пошле нам силу для життя. Подивімося на голубе небо і думкою, як у тій чудовій пісні, полинемо аж до сонця і зірок і поглянемо на трепетну Землю, - і тоді відкриється нам на зелено-голубому лоні планети край, що нагадує собою серце, - і це Україна, співуча рідна моя земля.______________________________________

Если Вам понравился этот материал, то Вы можете отблагодарить создателей сайта, нажав на одну или несколько ссылок рекламы, слева в блоке "Реклама" или блоке "Питомцы!". Заранее Спасибо!

Категория: Украинский язык | Добавил: pazzzlik (19.09.2010)
Просмотров: 1602 | Рейтинг: 4.6/7
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: